Ewa Haduch

Nazywam się Ewa Haduch. Od 20 lat z przyjemnością i niewymuszonym zaangażowaniem poświęcam się działalności księgowej. Zdobyte doświadczenie skłoniło mnie w 2018 roku do założenia biura rachunkowego CALCULER. Choć jestem konkretna i precyzyjna to od zawsze podchodzę się do swoich obowiązków z pokorą i dystansem. Nigdy nie miało dla mnie znaczenia, czy będę fachowym wsparciem dla drobnego przedsiębiorcy stawiającego pierwsze kroki w biznesie, czy też wezmę odpowiedzialność za sprawy rachunkowe i kadrowo-płacowe firmy o dużej renomie na rynku. Czuję się pewna zarówno w skomplikowanych rozliczeniach, jak i w prezentowaniu swoim Klientom najkorzystniejszych form opodatkowania.

 

Oprócz profesjonalnego podejścia do spraw formalnych zawsze szczególną uwagę poświęcałam i nadal poświęcam relacjom. Dzisiaj już wiem, że to najlepszy wybór. Jestem przekonana, że wiedzą to również moi Klienci. Wracając do konkretów — jestem Absolwentką kierunku Rachunkowość i Finanse, Wydział Zarządzania, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz główną księgową (nr wpisu 64889/2014). Więcej o moich kompetencjach przeczytają Państwo na stronie internetowej biura rachunkowego CALCULER. A prywatnie? Prywatnie bardzo lubię rozmawiać i spędzać czas z rodziną. Jedno i drugie najlepiej wychodzi przy dobrych potrawach, dlatego niemal w każdy weekend staram się zamieniać swój dom w najlepszą kuchnię w mieście.

Katarzyna Karut

Nazywam się Katarzyna Karut. Zanim postanowiłam spróbować swoich sił w księgowości pracowałam w hotelu na stanowisku kierownika recepcji. Rola ta wymagała również ścisłej współpracy z działem księgowym. Doświadczenia zdobyte w tamtym okresie pozwalają mi dzisiaj sprawnie rozwiązywać problemy Klientów oraz nawiązywać konstruktywne relacje. Zanim dołączyłam do zespołu specjalistów z biura rachunkowego CALCULER ukończyłam kurs dla kandydatów na księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

 

Certyfikat księgowego dał mi solidne podstawy, aby realizować się w roli młodszej księgowej. W najbliższej przyszłości będę poszerzać swoje kompetencje kończąc kolejne etapy certyfikowanego kursu księgowego. Wspierając główną księgową jestem rzetelna, skupiona i dociekliwa. Bez przeszkód poświęcam czas na śledzenie zmian w przepisach. To możliwe, kiedy praca jest pasją zarazem. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, którym poświęcam każdą wolną chwilę. Stawiam na aktywność poza domem, wspólne spacery, wypady do parków rozrywki i wycieczki krajoznawcze. Obcowanie z naturą pozwala nam odpocząć i zebrać mnóstwo energii na kolejne wyzwania.

Jakub Haduch

Nazywam się Jakub Haduch. Z biurem rachunkowym CALCULER związany jestem niemal od początku jego istnienia. Jestem uczniem Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej na kierunku rachunkowość. Posiadam Certyfikat Księgowego Centrum Informacji Księgowej. Jestem również laureatem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Wszystko to tylko potwierdza, że praca w biurze rachunkowym CALCULER nie jest dziełem przypadku. To pasja i chęć dostarczania klientom usług na najwyższym poziomie. Dlatego z odwagą i dużym zaangażowaniem wprowadzam innowacje usprawniające pracę biura.

 

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym uwielbiam wyzwania, dlatego działanie na konkurencyjnym i nasyconym rynku usług księgowych daje mi nieskrywaną satysfakcję. W tym wszystkim nigdy nie zapominam o bliskich i znajomych, bo wartościowe relacje pozwalają mi zauważać to, co w życiu najważniejsze. Staram się żyć aktywnie, więc możesz spotkać mnie zarówno na siłowni, jak i na górskim szlaku. Uwielbiam dalekie podróże i mikrowyprawy, które pozwalają mi złapać oddech, naładować baterie i spojrzeć na pewne sprawy z dystansu.

Zaufali nam

Cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta!

Na początku współpracy zapraszamy na spotkanie w celu:

  • ustalenia zakresu i zasad współpracy
  • uzgodnienia sposobu oraz terminu dostarczania dokumentów
  • ustalenia strategii podatkowej

U nas Twoja firma posiada:

  • gwarancję poufności danych
  • elektroniczną kopię wszystkich baz danych
  • informacje o bieżących zmianach w systemie podatkowym